• +37067610644
  • info@logopedaspsichologas.lt
  • +37067610644
  • info@logopedaspsichologas.lt
Apie mus

Gimė taip lauktas mažylis. Kiek džiaugsmo ir vilčių! Nuo pat pirmųjų gimimo dienų kūdikis siunčia mums įvairius signalus ,,žinutes“: dabar aš noriu valgyti, o dabar miegoti, paglostyk mane, pakalbink, o dabar palik mane ramybėje ir t.t Tai kūdikio verksmas, mimika, judesiai, garsai, skiemenys, gestai ir taip laukiami pirmieji žodžiai. Labai svarbu išgirsti, pamatyti, suprasti ir atsakyti į šias vaiko siunčiamas ,,žinutes“. O jei kūdikiui dėl vienokių ar kitokių priežasčių sunkiau mums pranešti apie savo poreikius ? Kaip užmigdyti, kaip pamaitinti, kaip nuraminti, o gal mano mažyliui ,,kažkas“ yra? Gal mano kūdikis per mažai valgo, per mažai čiauška. O gal aš bloga mama ar blogas tėtis? Tai klausimai, kurie labai dažnai kyla tėveliams, auginantiems mažylius. Patyrę ankstyvojo ugdymo specialistai: logopedai, psichologai, socialiniai darbuotojai padės jums atsakyti į šiuos klausimus. Specialistai, atvykę į jūsų namus, įvertins vaiko raidą, patars, kaip formuoti maitinimo įgūdžius, lavinti prieškalbinius ir kalbinius, bendravimo ir pažintinius įgūdžius, savarankiškus bei socialinio bendravimo įgūdžius.

Mūsų specialistai
Birutė Žaliukienė Logopedė – metodininkė
Kontaktinė informacija
+370 676 10644
birute@logopedaspsichologas.lt
Apie mane
Nuo 1990m. dirba su vaikais sveikatos priežiūros bei švietimo įstaigose. Specializuojasi dirbdama su ankstyvojo amžiaus vaikais, turinčiais įvairių maitinimo sutrikimų. Dalyvauja įvairiose programose, tobulinant specialiuosius pedagogus , logopedus.
Eglė Grakausaitė - Kodikienė Psichologė
Kontaktinė informacija
+370 610 60335
egle@logopedaspsichologas.lt
Apie mane
Daugiau nei 20m. dirba su vaikais ir jų šeimomis sveikatos priežiūros bei švietimo įstaigose, organizuoja ir veda specialistų, dirbančių su specialiųjų poreikių vaikais , kvalifikacijos kėlimo seminarus. Darbo veikla apima psichologinį šeimos konsultavimą, sprendžiant vaikų auklėjimo, elgesio, adaptacijos klausimus, bei psichodiagnostinius kūdikių ir mažų vaikų vertinimus.
Gitana Merepolskienė Socialinė darbuotoja
Kontaktinė informacija
+370 686 77895
gitana@logopedaspsichologas.lt
Apie mane
15m. dirba sveikatos priežiūros įstaigoje. Konsultuoja šeimas socialinių lengvatų klausimais, medicininės reabilitacijos vaikams paslaugų klausimais bei švietimo įstaigų klausimais visoje Lietuvoje.
Susisiekite su mumis
Mūsų specialistai su malonumu laukia Jūsų žinutės!